- Reset + PDFPrindi

Nõukogu koosseisIndrek Neivelt
AS Pocopay juhatuse esimees 
noorma

Mart Noorma
füüsik ja tehnikateadlane, Eesti tudengisatelliidi programmi algataja ning juhendaja, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna prodekaan, õppimise ja õpetamise arendus-keskuse juhataja


Tõnu Kõrvits
helilooja, EMTA õppejõud 


Toomas Luman
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees, Nordecon Contractors AS juhatuse esimees 
tootsen

Jaan Tootsen
Saatesarja "Ööülikool" toimetaja, noore kultuuritegelase preemia laureaat 2010


Jaan Undusk
Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse direktor, Eesti Teaduste Akadeemia liige humanitaarteaduste alal

arukaevu

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
juhatajaVabariigi Presidendi Kultuurirahastu on Vabariigi Presidendi eestvõttel 1993. aastal algatatud sihtasutus, mis koondab üksikisikute, ettevõtete, organisatsioonide ja ühenduste rahalisi annetusi Eesti kultuuri-, haridus- ja teadusalase tegevuse toetamiseks.

Kultuurirahastu tegevust kavandab ja juhib nõukogu, igapäevast tööd korraldab juhataja.

Kultuurirahastu annab välja Vabariigi Presidendi rahvaluule kogumispreemiaid, Toomas Lumani poolt asutatud ja rahastatud noore teadlase preemiat ning noore kultuuritegelase preemiat, samuti Danske Bank'i poolt rahastatavaid hariduspreemiaid.

Traditsiooniliseks tegevuseks on kujunenud Eesti Ajalooõpetajate Seltsi ja Saksamaal asuva Körberi Sihtasutuse koostöös läbiviidava õpilaste ajaloo-alaste uurimistööde konkursi ning muude loomevõistluste toetamine, mida patroneerib Vabariigi President.