- Reset + Prindi

Vabariigi President külastab sel nädalal Läänemaad ja Hiiumaad

28.03.2017

President Kersti Kaljulaid on sel kolmapäeval ja neljapäeval ringsõidul Läänemaal ja Hiiumaal, kus ta kohtub vabakonna esindajate, ettevõtjate ning omavalitsusjuhtidega.

Riigipea külastab kolmapäeval Läänemaad, alustades ettevõtte Narma külastusega Lihulas. Sealt suundub president Kaljulaid Linnamäel asuvasse Oru Kooli, kus ta kohtub õpetajate ja õpilastega. Uuemõisas tutvub riigipea erivajadusega inimeste töökeskusega, kus valmistatakse ka Eesti veteranide toetussümboleid ja Anname Au! kampaania tunnusmärke – sinililli. Haapsalus tutvub riigipea ettevõttega Lade ja külastab Haapsalu pitsikeskust, noorte innovatsioonikeskust ning Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust. Samuti kohtub ta maavalitsuses omavalitsusjuhtidega.

Neljapäeval alustab riigipea ringsõitu Hiiumaal, külastades ettevõtteid Dale LD ja Triibuvineer, Hiiu valla sotsiaaltöö keskuses tegutsevat MTÜ-d Jääk ja Praak, Kärdla päikeseelektrijaama, Hiiumaa Tarbijate Ühistut, Hiiu Pagarit ning Palade põhikooli loodushariduskeskust. Hiiumaa Gümnaasiumis annab president Kaljulaid õpilastele ühiskonnaõpetuse tunni. Riigipea kohtub ka Hiiumaa Vabatahtliku Merepääste Seltsi liikmete ja omavalitsusjuhtidega.


Ajakirjanikel, kel on soovi ringsõitu Läänemaal ja Hiiumaal kajastada, palume eelnevalt ühendust võtta aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond