- Reset + Prindi

President Kaljulaid avab täna Helsingis rahvusvahelise tehnoloogiakonverentsi Slush

President Kaljulaid avab täna Helsingis rahvusvahelise tehnoloogiakonverentsi Slush
Slushi ametlik avapidu toimub klubis Kaiku.
© Gunnar Grímsson

29.11.2016

President Kersti Kaljulaid sõidab täna kahepäevasele visiidile Soome, mille keskmes on regiooni suurima tehnoloogiakonverentsi Slush avamine Eesti korraldatud avaüritusega Enter e-Estonia.

Täna õhtul esineb riigipea oma sõnavõtuga Tallinn Music Weeki, EASi välisinvesteeringute keskuse ja e-residentsuse programmi korraldatud Slushi ametlikul avapeol. Homme kohtub president Kaljulaid Slushil nii Eesti kui ka teiste riikide ettevõtjate ja tehnoloogiavaldkonna eestvedajatega. Pärastlõunal toimub riigipea kutsel Eesti saatkonnas vastuvõtt Helsingis resideeruvatele Eestisse akrediteeritud saadikutega.

Slush on 30. novembrist 1. detsembrini Helsingis toimuv regiooni suurim tehnoloogiakonverents, kuhu koonduvad startup-ettevõtjad, investorid ja muud tehnoloogiagurud nii Euroopast kui ka kaugemalt. Konverentsile oodatakse ligi 2000 idufirmat, 800 investorit ning 700 ajakirjanikku enam kui 100 riigist. Tänavu on eestlastel au korraldada tehnoloogiakonverentsi avapidu Kallio linnaosas asuvas Kuudes Linja, Kaiku ning Stidilä klubide kompleksis. Tegu on seni suurima Eesti algatusega Slushi rahvusvaheliste sündmuste raames, millesse annavad oma panuse nii meie e-riigi esindajad ja ettevõtted, Tartu linn kui ka muusikavaldkond.


Slushi avaürituse pilte näeb hiljem siit:
https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157676873277896
https://www.flickr.com/photos/108278312@N02/


Lisainfo:
http://www.slush.org
https://www.facebook.com/events/1792939607640441/
https://www.facebook.com/KerstiKaljulaid/


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond