kantseleis

Pressiteated

- Reset + Prindi

Tänasest on kasutusel Vabariigi Presidendi ametlik foto

Tänasest on kasutusel Vabariigi Presidendi ametlik foto © Rene Riisalu

14.10.2016

Tänasest on Vabariigi Presidendi Kantselei veebilehelt kättesaadav president Kersti Kaljulaidi ametlik foto, mille autoriks on fotograaf Rene Riisalu.

Vabariigi Presidendi ametlik foto on dokument, millel on kindlad mõõdud ja vormistus. Fotole peaks kuuluma aukoht Eesti Vabariigi riigiasutuste, Kaitseväe peastaabi ja allüksuste ning omavalitsuste seinal. Samuti on võimalus fotot eksponeerida muudel asutustel, kel selleks soovi.

Eraisikud võivad soovi korral presidendi ametliku foto alla laadida Vabariigi Presidendi Kantselei veebilehelt www.kadriorg.ee, seda oma tarbeks trükkida ja raamida, jälgides kasutustingimusi. Fotode töötlemine (lõikamine, värvide või proportsioonide muutmine vmt) ei ole seejuures lubatud.

Fotode kasutamiseks trükistes peab eelnevalt saama loa Vabariigi Presidendi Kantseleilt, palume saata vastavasisulise palve aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Fotode kasutamine ärilistel või turunduseesmärkidel on lubatud ainult neil, kes on sõlminud Vabariigi Presidendi Kantseleiga litsentsilepingu. Palume teatada vastavast soovist samuti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Lisainfo: https://www.kadriorg.ee/et/presidendi-foto.html


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond