- Reset + Prindi

Kirjuta Eestile!

Ootame 15–19-aastaseid noori külastama sel suvel Eesti kunstinäituseid ja galeriisid ning nähtust-kogetust kirjutama.

Kunstinäitused on viimasel aastal pidanud pikalt suletud olema ja kunstnikel on olnud vähem võimalik oma töid eksponeerida. Nüüd, kus on jälle võimalik galeriisid ja näituseid päriselt külastada ning saab endiselt vaadata ka virtuaalseid kunstinäituseid, on hea hetk leida Eesti kunstnikke, kes just sind kõnetavad, ning nende töödest inspireerituna midagi kirja panna.

Võib kirjutada arvustuse, essee, luuletuse, räpiloo või teha video—täpselt selle, mis sinu meelest nähtu kõige paremini esile toob ja kokku võtab. Tehke seda kambakesi või üksinda. Peaasi, et saad videos hakkama kuni kolme minutiga või paned mõtted kirja kuni 5000 tähemärgiga ja eesti keeles.

Saada oma Eesti kunstist inspireeritud mõtted 17. septembriks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või laadi oma video üles ja saada link samal aadressil ning lisa juurde muu oluline: nimi, kool, vanus, aadress ja telefoninumber. Töö saatmisega kinnitad, et oled selle autor ja annad oma nõusoleku oma nime avaldamiseks ja kõne kasutamiseks.