"Hiiumaa - mu Eestimaa hästi hoitud saladus!", Hiiumaa Kataloog 2014

Evelin Ilves


Paljud teavad, et India ookeanis asub saar, kus avatud südamega inimesed saavad tunda jumalanna energiat. Kas aga olete kuulnud ühest saarest, kus elavad haldjad? Haldjatele meeldivad üksildased valge liiva ja kristallpuhta veega rannad, kus laineil ja luidetel lenneldes tantsida. Nende ümber on Suur Iidne Vaikus. Haruldane ja hinnaline. Seda eksitab vaid mere müha, lindude lugulaulud, metskitse sammude kaja. Ja sinu enese põksuv süda.

Läänemeres, mandrilt kaugel, on nende kodu. Koht, kus kõik on veel puhas ja päris ja kätega tehtud. Seal on kõik isemoodi, natuke eemalolev ja ebamaiselt ehe. Kui sa julged ja tahad, tunned seal haldjate puudutust.

Hiiumaa - mu Eestimaa hästi hoitud saladus!

18.06.2014

UUDISED

Evelin Ilves avas Hiiu folgi

Evelin Ilves avas Hiiu folgi

Evelin Ilves avas eile X Hiiumaa Pärimusmuusikafestivali. Presidendi abikaasa kiitis avakõnes festivali tänavust teemat "Põlvest põlve", mis näitab, et lisaks heale muusikale pööratakse tähelepanu ka perekondlikele väärtustele.

21.07.2014

 

Evelin Ilves tutvustas Eesti sõprade rahvusvahelisel kokkutulekul osalejatele Eesti toitu

Evelin Ilves tutvustas Eesti sõprade rahvusvahelisel kokkutulekul osalejatele Eesti toitu

Eile algas V Eesti sõprade rahvusvaheline kokkutulek, mis tõi Eestisse arvamusliidreid, poliitikuid ja ärimehi 21st riigist üle maailma. Nende kaaslased said täna nautida koos Evelin Ilvesega Kõue mõisas Eesti toitu ning tutvuda Eesti toidu traditsioonide ja tulevikuga. Eesti toitu ja Kõue mõisa tutvustas restorani Kaheksa Jalga peakokk Hardi Nurmine. Eesti toorainet ja Kehtna mõisa tooteid tutvustas Siim Riisenberg.

04.07.2014

 

Raamatukarussellid on jõudnud kõikidesse lasteosakondadega haiglatesse

Viimase kolme kuu jooksul jõudsid 16 haigla lasteosakondadesse üle Eesti kokku 33 ratastel liikuvat raamatukogu ehk raamatukarusselli, mis toovad suure valiku põnevaid raamatuid ja mänge sadade haiglas viibivate lasteni.

01.07.2014

  Kõik uudised