"Hiiumaa - mu Eestimaa hästi hoitud saladus!", Hiiumaa Kataloog 2014

Evelin Ilves


Paljud teavad, et India ookeanis asub saar, kus avatud südamega inimesed saavad tunda jumalanna energiat. Kas aga olete kuulnud ühest saarest, kus elavad haldjad?

Haldjatele meeldivad üksildased valge liiva ja kristallpuhta veega rannad, kus laineil ja luidetel lenneldes tantsida. Nende ümber on Suur Iidne Vaikus. Haruldane ja hinnaline. Seda eksitab vaid mere müha, lindude lugulaulud, metskitse sammude kaja. Ja sinu enese põksuv süda.

Läänemeres, mandrilt kaugel, on nende kodu. Koht, kus kõik on veel puhas ja päris ja kätega tehtud. Seal on kõik isemoodi, natuke eemalolev ja ebamaiselt ehe. Kui sa julged ja tahad, tunned seal haldjate puudutust.

Hiiumaa - mu Eestimaa hästi hoitud saladus!

18.06.2014

UUDISED

Ärmal kogunesid Eesti toidu väiketootjad

Ärmal kogunesid Eesti toidu väiketootjad

President Toomas Hendrik Ilvese ja Evelin Ilvese kutsel kogunesid täna Ärmal Eesti toidu väiketootjad erinevatest piirkondadest ja mitmete söögikohtade peakokad. Nende arutelu peateema oli Eesti köök kui Põhjala köögi osa, kuna Põhjamaid ühendav New Nordic Food organisatsioon võttis Eesti enda liikmeks.

19.08.2014

 

Rulluisutajad saavad tänasest treenida ka Tallinn Arena autoparklas

Rulluisutajad saavad tänasest treenida ka Tallinn Arena autoparklas

Täna avati Tallinn Arena autoparklas 200 meetri pikkune rulluisutreki mõõtmetega asfaltovaal. Üritusest võttis osa ka rulluisuspordi edendaja ja endine Eesti Rulluisuliidu president Evelin Ilves.

01.08.2014

  Kõik uudised